KONST / Litografier / Färglitografi 12144130
nr 1214 4130
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Torg. Signerad, numrerad 138/360, bladets mått: 63x72 cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:38:07
100 kr
150 kr
200 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg